Lokalita pro výstavbu rezidenční čtvrti je v obci Loučná pod Klínovcem, okres Chomutov v Ústeckém kraji. Rozkládá se severně od Klínovce na svahu podél říčky Polava, která tvoří státní hranici s Německem. Nachází se v žádaném resortu Krušných hor – leží uprostřed mezi skiareály Klínovec, Boží Dar a Fichtelberg.

Proč nemovitost na horách právě v této lokalitě? Podívejte se na toto video.

Zažijte krásy Krušných hor po celý rok

Apartmány Skivillage v zimě

Sjezdové lyžování

Skiareál Klínovec je největším lyžařsky propojeným areálem v České republice. V roce 2018 se podařilo propojit modrou sjezdovkou sousední areál Boží Dar – Neklid. Celkem se můžete těšit na 31,5km jezdových tratí všech obtížností v rámci Skiareálu Klínovec, a pokud si zakoupíte skipas na 1,5 dne či delší tak dokonce na 47km tratí v rámci InterSkireionu Fichtelberg – Klínovec. Mezi Fichtelbergem a Klínovcem jezdí pravidelný skibus zdarma.

Apartmány Skivillage v zimě

Jízda na kole

I v létě je region velice atraktivní pro trávení volného času. Je zde vyznačeno 74 km tras pro horská kola, koloběžky a i pro pěší turistiku a to včetně cest na německém území. Unikátní je také Trail Park s 24 km stezek speciálně vybudovanými pro jízdu na horském kole ve třech úrovních náročnosti, které umožňují jízdu lesem v jednom směru po zpevněných stezkách.

Apartmány Skivillage v zimě

Běh na lyžích

Pro běžkaře je připraveno 50 kilometrů běžeckých tratí včetně populární lyžařské magistrály vedoucí na Horní Halži a další rozšiřování v regionu pokračuje.

Apartmány Skivillage v zimě

Horská turistika

Při výletech lze využívat sedačkové lanovky v letním provozu, vedoucí na vrchol, nebo do Lázní Jáchymov.

Bobová dráha

Bobová dráha

V blízkém Oberwiesenthalu (2km) je letní bobová dráha.

Tenis

Tenis

V blízkém Oberwiesenthalu (2km) je tenisová hala. V letním období je pak možno využít tenisové kurty na Božím Daru.

Kite-Boarding

Kite-boarding

Kite-boarding lze provozovat na rozlehlých loukách v okolí resortu, také na Božím Daru směrem ke státní hranici. Kite centrum v Abertamech se nachází 10 km západně od zimního střediska Boží Dar – Klínovec. Čeká zde na vás upravený freestyle snowkite park, oficiální kite škola a kite půjčovna, kite kurzy pro začátečníky i pokročilé, snowkite bar s výhledem na spot, wi-fi zone, měření větru, parkování přímo na spotu zdarma a samozřejmně spousty místa pro landkiting a freeride snowkiting.

Mapa Skivillage

Veřejná doprava

Do resortu SKIvillage se dostanete za méně než dvě hodiny jízdy autem z Prahy (120 km). Díky novému obchvatu Chomutova již nyní vede čtyřproudá silnice nahoru do hor. Po dostavbě dálnice D7 bude spojení ještě rychlejší. Ze směru od Plzně (100 km) vede přístupová trasa přes Karlovy Vary (30 km), ostrov nad Ohří (22 km) , Jáchymov a Boží Dar. Nejbližší vlaková zastávka je vzdálena 5 km.

Zdravotní péče

Horské slunce, čerstvý vzduch a pohyb v kombinaci s relaxací je ten nejlepší lék na Vaše zdraví. Pro krajní případy je k dispozici lékařská služba v Kovářské, Vejprtech a Oberwiesenthalu. Ve vzdálenosti 20 minut autem je soukromá poliklinika v Ostrově nad Ohří. Dále je zde možnost využít v naléhavých případech také Horské služby (Boží Dar). V okolí lokality se nachází i několik lázeňských měst jejichž služby lze využívat celoročně.

Vzdělání

V obci Kovářská, cca 10 km od lokality, je základní škola. Na Německé straně v Oberwiesenthalu je školka, základní i střední škola vč. sportovní školy zaměřené na lyžování. Na území Oberwiesenthalu jsou školy přístupné i pro české žáky.

Kontakt

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás pro více informací.

Williams & Cruise trading, s.r.o.

výhradní prodejce

+420 734 417 788
info@wac-trading.com

Petr Vlášek

realitní a investiční specialista

+420 734 417 788
poptavka@wac-trading.com

Nezávazná poptávka

Nová pole

Skivillage

Loučná pod
Klínovcem

+420 734 417 788

Výhradní prodejce